Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka Kurierska) już od 199,00 zł.

Incidin Alcohol Wipe 100szt flowpack

Dostępność: brak towaru
Cena: 23,98 zł 23.98
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: ECOLAB
Kod produktu: ECOLAB11473

1px Opis

Incidin Alkohol Wipe 100szt.

Gotowe do użycia chusteczki do skutecznej dezynfekcji wyrobów medycznych

Brak czynnych pozostałości na powierzchniach w połączeniu z szerokim spektrum i krótkimi czasami działania sprawiają, że chusteczki Incidin™ Alcohol Wipe idealnie nadają się do stosowania w obszarze medycznym: zapewniają skuteczną dezynfekcję oraz zgodność z procedurami wymaganymi do ograniczenia rozprzestrzeniania mikroorganizmów chorobotwórczych w środowisku ochrony zdrowia.

  • Szerokie spektrum działania mikrobójczego (łącznie z Noro) przy jednoczesnych, krótkich czasach działania: Szeroka skuteczność i krótkie czasy działania preparatu umożliwiają stosowanie go zarówno do rutynowej dezynfekcji, jak i w przypadku wystąpienia ognisk epidemiologicznych. Skuteczność działania na powierzchniach została potwierdzona na przy użyciu roztworu odciśniętego z chusteczki.
  • Przyjazny dla użytkownika: Wygodna, gotowa do użycia chusteczka alkoholowa do szybkiej dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych, dostępna w wielu formatach opakowań.
  • Szeroka kompatybilność materiałowa: Doskonała kompatybilność materiałowa na powierzchniach odpornych na działanie alkoholi w obszarze medycznym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl